Strand Stainless AB - Medarbetare

Välkommen till Strand Stainless AB. Vi har Göteborg som bas men finns genom återförsäljare och showrooms runt om i Sverige - väl representerade hos kakelfirmor, bygghandlare och stenhuggare. 

     

Peter Strand

Key Account Manager / Ägare 

 031-757 17 41

 peter.strand@strandstainless.se

Tony Jakobsson

Inköp / Support / Försäljning 

 031-757 17 44

 tony.jakobssson@strandstainless.se

     
     

Per Jonsson

Teknik / Suppoet / Försäljning 

 031-757 17 43

 per.jonsson@strandstainless.se

Vidde Reimann

Social Media / Marketing 

 073 - 234 03 80

 vidde.reimann@strandstainless.se

Peter Badler

Art-Director 

 031-45 42 45

 peter.badler@strandstainless.se

     
   

Bertil Lundberg

 

 031-45 42 45

 bertil.lundberg@strandstainless.se

Wilai Chootrakul

Lager 

 031-45 42 45

 wilai.chootrakul@strandstainless.se